RSS

Apie

Internetinio puslapio sukūrimo tikslas – bendradarbiaujant Radviliškio krašto tautodailininkams, mokytojams, mokiniams, išsaugoti savo krašto kultūros paveldą, užtikrinti jo sklaidą virtualioje erdvėje, skatinant skaitmeninę informaciją panaudoti ugdymo(si) procese bei sudaryti sąlygas visuomenei susipažinti su Radviliškio rajono tautodailininkų veikla bei kūryba, nesiekiant materialių tikslų. Darbų atvaizdai publikuojami autoriams sutikus.

Siekis užfiksuoti ir paviešinti krašto kūrėjų darbus neprieštarauja Lietuvos kultūros paveldo skaitmeninimo politikaibei Lietuvos kultūros paveldo skaitmeninio turinio saugojimo ir prieigos strategijai

Siekiant tautodailininkų kūrybą populiarinti ir tarp jaunimo yra sukurta ir interaktyvi knyga (iBook for iPad) „Tautodailė. Radviliškio tautodailininkai“ , šią knygą galima peržiūrėti ir pdf formatu.

Norint kitose erdvėse naudoti darbų atvaizdus reikia susisiekti su autoriais arba rašyti internetinio puslapio administratorei Ingai Hokušienei. Turint komercinių tikslų nuotraukų platinti be autorių sutikimo negalima.

 Turinčius ir norinčius pasidalinti informacija anksčiau minėtomis temomis maloniai kviečiame susisiekti su Inga Hokušiene elektroniniu paštu hogusia@gmail.com . Būsime dėkingi už pagalbą.

Pažinkime vieni kitus ir kurkime drauge

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: